Головна » 2017 » Лютий » 17 » КНИЖКОВА ВИСТАВКА "СВІТОМ РУХАЄ ЛЮБОВ"
08:59
КНИЖКОВА ВИСТАВКА "СВІТОМ РУХАЄ ЛЮБОВ"

          Гарні традиції ніхто не нав’язує, вони поширюються ніби самі собою. День святого Валентина полюбився в Україні, і не тільки учням, дітям,  але й старшим.

          Із задоволенням грають у своєрідну гру, даруючи «валентинки» один одному, і малі дітлахи, і деякі поважні дядечки й тітоньки. Українці – народ з теплим серцем. І нехай кажуть, що це свято для нас чуже, та коли мова йде про кохання, хіба мають значення такі аргументи?

          У літературній експозиції учні можуть віднайти кращі твори українських і зарубіжних авторів, які писали чи пишуть про кохання. Взяти собі книгу за смаком, познайомитися з історією виникнення свята закоханих, з легендами про Святого Валентина, поринути в історії кохання, які є лише підтвердженням того, що всьому початок є любов. Серед прекрасної літератури є і романи, і проза, і вірші, пов’язані як з самим святом, так і просто з гарним словом «Кохання».

Присутніх було ознайомлено з поетичними збірками та відомими творами про кохання, які були представлені на книжковій виставці «Світом рухає любов».

В  Івана Франка його  кохання та  збірку  «Зів’яле листя». «Тричі мені являлася любов»,— зізнавався поет, і три жмутки віршів із збірки «Зів’яле листя» вже давно стали шедеврами світової любовної лірики. Любов до жінок окрилила поета  духовно, піднесла лірику на найвищий щабель романтичності. 

                   Бажаємо всім любові та миру!

 

Бібліотекар Олійник З.М.

Переглядів: 89 | Додав: ochmil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]