Головна » 2016 » Березень » 1 » Кримський спротив
09:49
Кримський спротив
26 лютого урок історії в 11 класі був присвячений подіям лютого-березня 2014 року в Криму, коли Росія почала анексію півострова..
Мета уроку - розповісти і показати учням громадянський спротив Криму окупації і розвіяти міф про те, що Крим повністю підтримав російське вторгнення і захоплення української території. Учні ознайомились з інформацією з хронології окупації та про акції спротиву в цей день, після чого зробили підсумок, що весь час, коли відбувалось захоплення півострову, відбувався і ненасильницький спротив громадян в Криму. Переглянувши відеофрагмент, коли група курсантів заспівала Гімн України, ризикуючи життям, ми дійшли висновку, що кримчани боролись, хоча сили були нерівні. Сьогодні ми також пригадали, що існують міжнародні документи, які гарантували Україні безпеку та територіальну цілісність, і що Росія порушила всі міжнародні угоди.
Не могли не згадати про справи проти українських патріотів в окупованому Криму, людей, які перебувають в тюрмах, які загинули за Батьківщину.
На кінець уроку учні спробували дати відповідь на питання : Як ми можемо приєднатись до боротьби за повернення Криму та допомогти українським патріотам в окупованому


Переглядів: 143 | Додав: Oksana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]