Головна » 2017 » Травень » 11 » Міжнародний день Землі
10:22
Міжнародний день Землі

В різних країнах світу відзначають День Землі. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося.

Так, офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День - Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня. Вперше його було оголошено 1994 року.

Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища , нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті.

І наша школа не виняток. У нас проходило ряд різноманітних заходів щодо збереження та охорони Землі, виховання любові до природи, турботливе ставлення до неї , прищеплювати уміння культурно поводитися на природі. Це екологічна вікторина  «Здорова планета – здорова людина», екологічний проект «Забруднення вод», «Планета Земля - наш дім», виховний захід «Живе обличчя моєї Землі». Учні мали можливість подивитись фільми на екологічну тематику, взяти участь у конкурсі малюнків до Дня Землі.

У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати.

Вчитель географії

Микитюк В.М.

 

 

Переглядів: 91 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]