Головна » 2018 » Травень » 14 » ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ НЕ ЗГАСНЕ НІКОЛИ
13:35
ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ НЕ ЗГАСНЕ НІКОЛИ

Все далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам'ять про тих, хто не жалів свого життя захищаючи рідну землю.

Так у 8-Б класі був проведений урок мужності «Великі твої жертво, Україно!» з класним керівником Гаврілець Г.М.

Упродовж заходу бібліотекар Зоя Михайлівна розповіла, яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війну, про найбільші операції, найвизначніші дати Другої світової війни та велику мужність нашого народу. Познайомила учнів з традиціями відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги в різних країнах світу. Переглянули презентацію про ветеранів, які захищали Дунаєвецький район від загарбників : Долинський Борис Людвигович      –       активіст ветеранського руху, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, полковник запасу; Тадеуш Адамович Михайловський  є ветераном праці, учасником бойових дій у Великій Вітчизняній війні. Нагороджений орденом «Вітчизняної війни» ІІ ст., «За мужність», медаллю «За перемогу у Великій Вітчизняній війні» та багатьма ювілейними медалями, які ще живі.

Всіх загиблих в роки війни 1941-1945 р.р., всіх ветеранів війни, хто не дожив до цього дня, присутні вшанували хвилиною мовчання.

В наших серцях ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Як символ великої шани та подяки, знак скорботи і невмирущої пам'яті лягли до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам полум'яні квіти.

У даний час, коли триває війна на Сході країни, подвиги старшого покоління сприймаються осмисленіше і емоційніше. Тепер молодь розуміє, якими надлюдськими зусиллями визволялася рідна земля. Скільки мужності, жертовності і любові до Батьківщини мали в серцях герої, які полягли на фронтах у 1941 -1945 роках, і ціною яких безвимірних втрат наші солдати дійшли до Берліна. І дійсно, то була Свята Велика Перемога.

Класний керівник

Гаврілець Г.М.

Переглядів: 68 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]