Головна » 2018 » Квітень » 19 » СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
13:25
СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

17 квітня 2018 року в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№3 відбувся семінар заступників директорів закладів освіти на тему "Модернізація науково-методичної роботи у закладі загальної середньої освіти в умовах трансформації освітнього процесу". 

Метою даного семінару стало:
- актуалізація проблеми модернізації науково-методичної роботи в умовах запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа";

- пошук оптимальних шляхів удосконалення діяльності організаторів методичної роботи в умовах трансформації освітнього процесу;

- формування інноваційної культури заступників директорів закладів освіти;

- здійснення обміну досвідом щодо проблемного питання.

Адміністрація закладу презентувала навчальний заклад та здійснила відеоекскурсію по школі. Завідувач районного методичного кабінету Фурман Л.М. провела теоретичний модуль по реалізації Концепції Нової української школи, її нові виклики та практичні дії. Педагогами закладу було проведено панораму фрагментів уроків по формуванню компетентностей зі здоров'язберігаючими, інноваційними та ІКТ технологіями (Стиран Н.М., Панасевич О.Я., Монастирська О.А., Ільєва Р.І., Присяжна Л.М., Ковальчук І.А., Лісовська А.А., Ночка Л.В., Щельська А.Ф., Магера Н.Т., Дзюбак Т.В., Врублівська А.К., Варфоломеєва Ю.М.). Учасники семінару взяли участь у методичному рингу "Інноваційні форми методичної роботи" (Шамрай Л.В.) та в управлінському квесті "Перезавантаження освіти" (Федорчук Г.С.). Культурогічний модуль, який складався з літературно-музичної композиції "Дивна квітка ніжна сама дивиться у небо, Україно, Ти як мама, знов я йду до Тебе!", представили учні та педагоги школи (Шуплик О.П., Гаврилець Г.М., Островська С.Н.).

У підсумковому модулі усі учасники семінару брали участь в діалозі, де ділилися враженнями про модернізацію науково-методичної роботи у закладі загальної середньої освіти в умовах трансформації освітнього процесу.

Переглядів: 61 | Додав: ochmil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]