Головна » 2017 » Грудень » 7 » СКАЖИ НАСИЛЛЮ «НІ»
14:43
СКАЖИ НАСИЛЛЮ «НІ»

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково (від Міжнародного Дня боротьби з насильством проти жінок до Дня прав людини). Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї. Активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні. Сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», КУДунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» було проведено захід «Зупини насильство в твоєму оточенні. Не будь байдужим» із попередження і подолання насильства в сім'ї та шкільному середовищі із учнями 8-Б класу.

         Захід провела фахівець із соціальної роботи Гронзаль Ольга Володимирівна. Заняття проходило у вигляді бесіди із елементами тренінгу. Під час бесіди діти розширили свої знання щодо видів насилля, до уваги учнів були представлені життєві ситуації по яких учасники вчилися визначати «агресора» та «жертву» вид насилля. Також з учнями було проведено вікторину щодо знання ними законодавства, своїх прав та обов’язків. Наприкінці зустрічі учасники малювали сімю, якою вони її бачать та отримали пам’ятки-правила безпечної поведінки.

         Учням було дуже  цікаво послухати та дізнатися багато чого нового. Вони з радістю приймали участь у ситуаціях та завданнях.

Переглядів: 87 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]