Головна » 2016 » Грудень » 12 » Соціально-психологічний тиждень у школі
13:29
Соціально-психологічний тиждень у школі

Звіт про проведення соціально-психологічного тижня 

у Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

14-18 листопада 2016 року в школі проходив тиждень соціально-психологічної служби, який проводили психолог Лаврецька Т.В. та соціальний педагог Опольська Т. В.

Метою тижня було: створення позитивного психологічного клімату, розширення та насичення емоційного життя дітей та підлітків, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу і світу іншої людини, розкриття творчого потенціалу школярів; формування загального позитивного настрою та згуртування учнівських колективів.

У програмі тижня відбулося багато цікавих заходів: виставка «Психологи роздумують», гра «Паркан», заняття на тему «Світ емоцій», тренінг «Ти і твої друзі. Ставлення до самого себе і до оточуючих», конкурс малюнків «Мій клас у вигляді квітки», казкотерапія, тренінг на згуртування колективу, гра «Пожирач неприємностей», тренінг «Вчимося бути толерантними», виставка «Цікава психологія». Учні школи та вчителі мали можливість взяти участь у цих заходах. Кожен день тижня був присвячений конкретній темі, що допомогло ближче познайомитися з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та корисно провести час.

 

Переглядів: 97 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]