Головна » 2018 » Травень » 14 » Стоїть в почесній варті Пам’ять
13:31
Стоїть в почесній варті Пам’ять

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Година пам’яті сприяла формуванню у школярів поваги до людей, які ризикуючи своїм життям, здобули таку важливу перемогу для нас.

З цієї нагоди 8 травня 2018 року для учнів 8-А класу ЗОШ №3 була проведена година пам'яті до Дня Перемоги «Стоїть в почесній варті Пам’ять». Учні приймали активну участь у заході, розповідали історії про те, як їхні родини пережили війну, воювали на фронті чи були примусово вивезені на каторжні роботи до Німеччини.

Година пам’яті сприяла формуванню у школярів поваги до людей, які ризикуючи своїм життям, здобули таку важливу перемогу для нас.

Також ведучими заходу були названі прізвища воїнів-земляків, які не повернулись до своїх домівок. Пам'ять воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Класний керівник

Шуплик О.П.

Переглядів: 70 | Додав: ochmil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]