Головна » 2017 » Жовтень » 5 » СВЯТО «БІБЛІО-ФОЛЬК-PARTY» («ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ»)
11:26
СВЯТО «БІБЛІО-ФОЛЬК-PARTY» («ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ»)

Приходьте ! Є у нас книжки!

На всі, на будь-які смаки!

Приходьте, любий другий клас,

Приходьте всі, будь ласка!

А поки що сама до вас

Прийшла у гості книга!

30 вересня, в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тому кожного року у нашій школі проходить свято «Посвята в читачі».

«Дорогі друзі! Сьогодні ми вас приймаємо до нашої бібліотеки і ви станете повноправними її читачами. «Хто багато читає, той багато знає», «Книжка вчить, як на світі жить» - кажуть в народі. І це правда. Книжка відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати», - такими словами відкрила свято завідувачка бібліотекою Олійник З.М. на якому були присутні учні 2-А класу(класовод О. Я. Панасевич).

Метою свята було виховувати любов до книги, шанобливе ставлення до неї, розвивати пізнавальний інтерес.

Разом з бібліотекарем Зоєю Михайлівною"здійснили мандрівку" до неосяжного всесвіту цікавих книжок. Переглянули відео про історію виникнення книг від давнини до сучасності. Ну а яке ж свято без ЇЇ Величності Книжкової Музи, роль якої зіграла учениця 6-А класу Даяна Добровольська . Пишно і урочисто Вона ввійшла до зали та «повела всіх присутніх у своє Книжкове королівство». Після цього з’явилися: фараон, монах, мишка, кіт.

Лікар Айболить розповіла як не потрібно поводитися з книгами, а також познайомила дітей з правила користування книгою та бібліотекою.

Всі учасники порадували бібліотекарів своїм розумом та кмітливістю, знаннями книг, а головне бажанням читати та пізнавати нове.

Наприкінці свята учні урочисто виголосили «Клятву юного читача» і відбулося таїнство посвяти у читачі, під час якої Книжкова Муза  урочисто вручила кожній дитині «Пам’ятку читача». А вони в свою чергу пообіцяли, що неодмінно будуть приходити до бібліотеки, стануть хорошими читачами і любитимуть та поважатимуть книги..

Бібліотекар Олійник З.М.

Переглядів: 106 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]