Головна » 2017 » Грудень » 1 » ТВІЙ БІЛЬ, УКРАЇНО!
11:47
ТВІЙ БІЛЬ, УКРАЇНО!

Голодомор – явище, яке навіки викарбуване в книзі буття українців. Ці трагічні сторінки нашої історії ,  яке поглинуло мільйони безневинних,– не підлягає забуттю. Нагадати  про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який   ховається за словом «голодомор». 

24 листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв Голодомору.

       Лінійку-реквієм, присвячену пам’яті жертв голодомору «Чорна сповідь моєї Вітчизни» організувала та провела класний керівник 7-Б класу Ковальчук І.А. для учнів 7 класів. Україна була перетворена на величезних розмірів концтабір, в якому відбулося масове знищення українців голодом.

Не знищена народна пам’ять, вона спливає кров’ю при згадці про страшний тридцять третій…

Вшанувати  пам’ять мільйонів  його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України хвилиною мовчання. Бібліотекар школи Олійник З. М. підготувала виставку-ревієм, де представлені книги і матеріали людей, які вижили в ті свавільні роки, їх спогади, розповіді свідків, а потім ці спогади були викладені на сторінках книг.

 Закликали усіх приєднатись до загальноукраїнської акції «Запали свічку», щоб маленький вогник свічечки у вікні нагадав кожному , що ми пам’ятаємо безневинно вбитих жертв Голодоморів!

Правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Ми не забуваємо!

      І.А. Ковальчук

Переглядів: 65 | Додав: ochmil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]