Головна » 2016 » Травень » 26 » Творчий звіт про проведення соціально-психологічного тижня у Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
10:22
Творчий звіт про проведення соціально-психологічного тижня у Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Вже декілька років поспіль в нашій школі навесні став традицією соціально-психологічний тиждень. Цього року він проходив з 18 по 22 квітня 2016 року.
У програмі тижня відбулося багато цікавих заходів: виставка психологічної літератури, конкурс малюнків «За здоровий спосіб життя», анкетування на тему «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД», діагностування учасників навчально-виховного процесу, заняття з елементами тренінгу з учнями групи ризику на тему «Виявити турботу та обачність». Учні школи мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією соціально-педагогічного змісту, що відповідало зазначеній темі дня. Кожен день тижня був присвячений конкретній темі та заходам, що допомогли ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.
На початку тижня була проведена психоемоційна гра «Малюємо настрій». Найкраще себе проявили учні 2-А класу.
Було проведено тренінг з учнями 7-Б та 8-А класу на тему «Формування комунікативних умінь та підвищення самооцінки учнів».

З учнями 1-х класів була проведена казкотерапія «Сердите левеня»

Під час тижня соціально-психологічної служби проходила акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Волонтери школи збирали кошти на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. В акції взяли участь вчителі та учні школи.На соціально-психологічному тижні було застосовано більшість видів соціально-психологічної роботи в школі, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати цікавими та більш близькими в спілкуванні.

Психолог Лаврецька Т.В.
Соціальний педагог Опольська Т.В.

Переглядів: 150 | Додав: Oksana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]